ETA Hair Dryer ETA431990000 Rosalia 2200 W, Number of temperature settings 3, Ionic function, Diffuser nozzle, Purple
- TootjadETA
- Mudel: ETA431990000
- Saadavus: 5
-
28€
ETA Hair Dryer ETA431990000 Rosalia 2200 W, Number of temperature settings 3, Ionic function, Diffuser nozzle, Purple
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 235 mm |
| Brutokaal | 0.86 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 285.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 105 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 480 mm |
| Gross height master carton | 305 mm |
| Gross width master carton | 325 mm |
| Hajuti otsik | Yes |
| Ioonfunktsioon | Yes |
| Jaheda õhu funktsioon | Yes |
| Kaabli pikkus | 1.7 m |
| Kiiruste arv | 2 |
| Kogus pakendis | 6 pc(s) |
| Kokkupandav käepide | No |
| Maht (m3) | 0.007032375 m |
| Muud funktsioonid | 360 rotating air concentrator The ergonomically shaped handle |
| Net weight master carton | 5.16 kg |
| Netokaal | 0.737 kg |
| Paber/Papp | 115.00 g |
| PET | 70.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 8 g |
| Producer product family | Hair Dryer |
| Producer product name | ETA431990000 Rosalia |
| Riputusaas | Yes |
| Sisseehitatud aku | No |
| Soengukamm | No |
| Taara kaal (kg) | 0.12 kg |
| Tare weight master carton | 0.809 kg |
| Temperatuuriseadete arv | 3 |
| Toote värv | Purple |
| Tüüp | Hair dryer |
| Võimsus | 2200 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: eta hair dryer eta431990000 rosalia 2200 w, number of temperature settings 3, ionic function, diffuser nozzle, purple, eta431990000, eta, foonid





