ETA Hair Dryer ETA632090000 Rosalia 1200 W, Number of temperature settings 3, Black/Purple
- TootjadETA
- Mudel: ETA632090000
- Saadavus: 2
-
16€
ETA Hair Dryer ETA632090000 Rosalia 1200 W, Number of temperature settings 3, Black/Purple
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 115 mm |
| Brutokaal | 0.488 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 215 mm |
| Brutolaius (mm) | 80 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 510 mm |
| Gross height master carton | 460 mm |
| Gross width master carton | 250 mm |
| Hajuti otsik | No |
| Ioonfunktsioon | No |
| Jaheda õhu funktsioon | Yes |
| Kaabli pikkus | 1.6 m |
| Kiiruste arv | 2 |
| Kogus pakendis | 24 pc(s) |
| Kokkupandav käepide | Yes |
| Koondusotsik | Yes |
| Maht (m3) | 0.001978 m |
| Muud funktsioonid | Ergonomically shaped handle Concentrator - 360 rotatable |
| Net weight master carton | 11.712 kg |
| Netokaal | 0.429 kg |
| Otsikute arv | 1 |
| Paber/Papp | 56.00 g |
| PET | 50.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 3 g |
| Producer product family | Hair Dryer |
| Producer product name | ETA632090000 Rosalia |
| Riputusaas | Yes |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.06 kg |
| Tare weight master carton | 0.997 kg |
| Temperatuuriseadete arv | 3 |
| Toote värv | Black/Purple |
| Tüüp | Hair dryer |
| Ülekuumenemise kaitse | Yes |
| Võimsus | 1200 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: eta hair dryer eta632090000 rosalia 1200 w, number of temperature settings 3, blackpurple, eta632090000, eta, foonid



