Philips | Hair Dryer | BHD341/10 | 2100 W | Number of temperature settings 6 | Ionic function | Light purple
- TootjadPhilips
- Mudel: BHD341/10
- Saadavus: 1
-
24€
Philips | Hair Dryer | BHD341/10 | 2100 W | Number of temperature settings 6 | Ionic function | Light purple
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 295 mm |
| Gross height (mm) | 214 mm |
| Gross weight | 0.781 kg |
| Gross width (mm) | 91 mm |
| Hajuti otsik | No |
| Ioonfunktsioon | Yes |
| Jaheda õhu funktsioon | Yes |
| Kaabli pikkus | 1.8 m |
| Kiiruste arv | 6 |
| Kokkupandav käepide | No |
| Koondusotsik | Yes |
| Net weight | 0.587 kg |
| Otsikute arv | 2 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 150 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 194.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Hair Dryer |
| Producer product name | BHD341/10 |
| Riputusaas | Yes |
| Soengukamm | No |
| Tare weight (kg) | 0.19 kg |
| Temperatuuriseadete arv | 6 |
| Toote värv | Light purple |
| Tüüp | Hair dryer |
| Võimsus | 2100 W |
| Volume (m3) | 0.00574483 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: philips hair dryer bhd34110 2100 w number of temperature settings 6 ionic function light purple, bhd34110, philips, foonid






