Philips | Hair Dryer | BHD510/00 | 2300 W | Number of temperature settings 3 | Ionic function | Diffuser nozzle | Blue/Metal
- TootjadPhilips
- Mudel: BHD510/00
- Saadavus: 5
-
53€
Philips | Hair Dryer | BHD510/00 | 2300 W | Number of temperature settings 3 | Ionic function | Diffuser nozzle | Blue/Metal
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 310 mm |
| Gross height (mm) | 230 mm |
| Gross weight | 0.94 kg |
| Gross width (mm) | 110 mm |
| Hajuti otsik | Yes |
| Ioonfunktsioon | Yes |
| Jaheda õhu funktsioon | Yes |
| Kaabli pikkus | 1.8 m |
| Kiiruste arv | 2 |
| Kokkupandav käepide | No |
| Muud funktsioonid | ThermoShield technology |
| Net weight | 0.594 kg |
| Otsikute arv | 2 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 110 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 346.00 g |
| PET | 70.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Hair Dryer |
| Producer product name | BHD510/00 |
| Riputusaas | Yes |
| Soengukamm | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.35 kg |
| Temperatuuriseadete arv | 3 |
| Toote värv | Blue/Metal |
| Tüüp | Hair dryer |
| Võimsus | 2300 W |
| Volume (m3) | 0.007843 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
















