Remington | Hair dryer | D6077 | 2000 W | Number of temperature settings 3 | Ionic function | Diffuser nozzle | Grey
- TootjadRemington
- Mudel: D6077
- Saadavus: 5
-
47€
Remington | Hair dryer | D6077 | 2000 W | Number of temperature settings 3 | Ionic function | Diffuser nozzle | Grey
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 130.00 mm |
| Gross weight | 1.52 kg |
| Gross width (mm) | 240.00 mm |
| Hajuti otsik | Yes |
| Ioonfunktsioon | Yes |
| Jaheda õhu funktsioon | Yes |
| Kokkupandav käepide | No |
| Net weight | 0.93 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 92 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 553 g |
| Plastic (No PET) | 37 g |
| Producer | Remington |
| Producer product family | Hair dryer |
| Producer product name | D6077 |
| Reisitasku | Yes |
| Riputusaas | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.59 kg |
| Temperatuuriseadete arv | 3 |
| Toote värv | Grey |
| Võimsus | 2000 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: remington hair dryer d6077 2000 w number of temperature settings 3 ionic function diffuser nozzle grey, d6077, remington, foonid






