Remington Salon Smooth Hair Dryer Gift Set | D6940GP | 2100 W | Number of temperature settings 3 | Ionic function | Diffuser noz
- TootjadRemington
- Mudel: D6940GP
- Saadavus: 5
-
22€
Remington Salon Smooth Hair Dryer Gift Set | D6940GP | 2100 W | Number of temperature settings 3 | Ionic function | Diffuser nozzle | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 370.00 mm |
| Gross height (mm) | 118.00 mm |
| Gross weight | 1.45 kg |
| Gross width (mm) | 314.00 mm |
| Hajuti otsik | Yes |
| Ioonfunktsioon | Yes |
| Jaheda õhu funktsioon | Yes |
| Kokkupandav käepide | No |
| Net weight | 1.05 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 63 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 370.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Producer | Remington |
| Producer product family | Salon Smooth Hair Dryer Gift Set |
| Producer product name | D6940GP |
| Riputusaas | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Temperatuuriseadete arv | 3 |
| Toote värv | Black |
| Võimsus | 2100 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: remington salon smooth hair dryer gift set d6940gp 2100 w number of temperature settings 3 ionic function diffuser noz, d6940gp, remington, foonid



