Rowenta HY8310F0 NANO | 1700 W | Number of temperature settings 3 | Diffuser nozzle | Black
- TootjadRowenta
- Mudel: HY8310F0
- Saadavus: 2
-
120€
Rowenta HY8310F0 NANO | 1700 W | Number of temperature settings 3 | Diffuser nozzle | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 433.00 mm |
| Gross height (mm) | 69.00 mm |
| Gross weight | 0.63 kg |
| Gross width (mm) | 258.00 mm |
| Hajuti otsik | Yes |
| Ioonfunktsioon | No |
| Jaheda õhu funktsioon | Yes |
| Kokkupandav käepide | No |
| Net weight | 0.43 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 224 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 191.00 g |
| Plastic (No PET) | 9.00 g |
| Producer | Rowenta |
| Producer product name | HY8310F0 NANO |
| Riputusaas | No |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Temperatuuriseadete arv | 3 |
| Toote värv | Black |
| Võimsus | 1700 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





