Shark HD446EU FlexStyle 5in1 Hairdryer black | Shark
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 27.00 mm |
| Gross height (mm) | 112.00 mm |
| Gross weight | 1.44 kg |
| Gross width (mm) | 52.00 mm |
| Net weight | 1.1 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 292 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 315 g |
| Plastic (No PET) | 25 g |
| Producer | Shark |
| Tare weight (kg) | 0.34 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: shark hd446eu flexstyle 5in1 hairdryer black shark, hd446eu, shark, foonid






