Xiaomi Compact Hair Dryer H101 EU 1600 W Number of temperature settings 2 Pink
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR7474EU
- Saadavus: 5
-
27€
Xiaomi Compact Hair Dryer H101 EU 1600 W Number of temperature settings 2 Pink
| All | |
| Brutokaal | 0.60 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 135.00 mm |
| Gross depth master carton | 590 mm |
| Gross height (mm) | 215.00 mm |
| Gross height master carton | 450 mm |
| Gross width (mm) | 77.00 mm |
| Gross width master carton | 370 mm |
| Hajuti otsik | No |
| Ioonfunktsioon | No |
| Jaheda õhu funktsioon | Yes |
| Kaabli pikkus | 1.7 m |
| Kiiruste arv | 2 |
| Kokkupandav käepide | Yes |
| Net weight master carton | 18.22 kg |
| Netokaal | 0.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 387 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| PET | 50.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer product family | Compact Hair Dryer |
| Producer product name | H101 EU |
| Riputusaas | Yes |
| Sagedusvahemik | 50-60 |
| Taara kaal (kg) | 0.10 kg |
| Tare weight master carton | 1.67 kg |
| Temperatuuriseadete arv | 2 |
| Toote värv | Pink |
| Tüüp | Hair dryer |
| Võimsus | 1600 W |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: xiaomi compact hair dryer h101 eu 1600 w number of temperature settings 2 pink, bhr7474eu, xiaomi, foonid





