Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer H300 1600 W, Number of temperature settings 3, Ionic function, White
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR5081GL
- Saadavus: 5
-
37€
Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer H300 1600 W, Number of temperature settings 3, Ionic function, White
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 145 mm |
| Brutokaal | 0.705 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 267 mm |
| Brutolaius (mm) | 83 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Hajuti otsik | No |
| Ioonfunktsioon | Yes |
| Jaheda õhu funktsioon | Yes |
| Kiiruste arv | 2 |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kokkupandav käepide | No |
| Maht (m3) | 0.003213345 m |
| Muud funktsioonid | NTC temerature detection Fuse protection Neutralises static electricity 50 million negative ions Flattens the hair cuticles |
| Netokaal | 0.605 kg |
| Otsikute arv | Styling nozzle 1 |
| Paber/Papp | 80.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 20.00 g |
| Producer product family | Mi Ionic Hair Dryer |
| Producer product name | H300 |
| Riputusaas | Yes |
| Sisseehitatud aku | No |
| Soengukamm | No |
| Taara kaal (kg) | 0.10 kg |
| Temperatuuriseadete arv | 3 |
| TI kaal (kg) | 0.1 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Hair dryer |
| Ülekuumenemise kaitse | Yes |
| Võimsus | 1600 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: xiaomi mi ionic hair dryer h300 1600 w, number of temperature settings 3, ionic function, white, bhr5081gl, xiaomi, foonid

