Xiaomi Oscillation Electric Toothbrush Replacement Heads (Soft) | Xiaomi
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR07ZRTY
- Saadavus: 5
-
21€
Xiaomi Oscillation Electric Toothbrush Replacement Heads (Soft) | Xiaomi
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 10.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross weight | 0.104 kg |
| Gross width (mm) | 20.00 mm |
| Net weight | 0.004 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 9615 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: xiaomi oscillation electric toothbrush replacement heads soft xiaomi, bhr07zrty, xiaomi, foonid





