Xiaomi Water Ionic Hair Dryer H500 EU 1800 W, Number of temperature settings 3, Ionic function, White
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR5851EU
- Saadavus: 5
-
70€
Xiaomi Water Ionic Hair Dryer H500 EU 1800 W, Number of temperature settings 3, Ionic function, White
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 175 mm |
| Brutokaal | 0.911 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 290 mm |
| Brutolaius (mm) | 85 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 590 mm |
| Gross height master carton | 450 mm |
| Gross width master carton | 370 mm |
| Hajuti otsik | No |
| Ioonfunktsioon | Yes |
| Jaheda õhu funktsioon | Yes |
| Kaabli pikkus | 1.7 m |
| Kiiruste arv | 2 |
| Kogus pakendis | 20 pc(s) |
| Kokkupandav käepide | No |
| Maht (m3) | 0.00431375 m |
| Net weight master carton | 18.22 kg |
| Netokaal | 0.811 kg |
| Paber/Papp | 90.00 g |
| PET | 50.00 g |
| Pinge | 220 V |
| Plastik (ilma PET-ita) | 10.00 g |
| Producer product family | Water Ionic Hair Dryer |
| Producer product name | H500 EU |
| Riputusaas | Yes |
| Sagedusvahemik | 50-60 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.10 kg |
| Tare weight master carton | 1.67 kg |
| Temperatuuriseadete arv | 3 |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Hair dryer |
| Võimsus | 1800 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: xiaomi water ionic hair dryer h500 eu 1800 w, number of temperature settings 3, ionic function, white, bhr5851eu, xiaomi, foonid




