Adler | AD 2823 | Hair clipper for pets | Hair clipper for pets | Silver
- TootjadAdler
- Mudel: AD 2823
- Saadavus: 5
-
25€
Adler | AD 2823 | Hair clipper for pets | Hair clipper for pets | Silver
| All | |
| Baasjaam | No |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 270 mm |
| Gross depth master carton | 330 mm |
| Gross height (mm) | 62 mm |
| Gross height master carton | 440 mm |
| Gross weight | 0.595 kg |
| Gross width (mm) | 209 mm |
| Gross width master carton | 290 mm |
| Kaal | 570 g |
| Mõõdud (l x s x k) | 20 x 27 x 6 cm mm |
| Muud funktsioonid | Titanium head with ceramic blade Precise hair cut adjastment in the ring 4 comb attachments: 3, 6, 9, 12 mm Cord or cordless operation Set includes oil, brush and charger. |
| Net weight | 0.515 kg |
| Net weight master carton | 5.95 kg |
| Packing quantity | 10 pc(s) |
| Palette Qty | 410 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Päritoluriik | China |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Hair clipper for pets |
| Producer product name | AD 2823 |
| Taaslaetav | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Tare weight master carton | 0.716 kg |
| TI weight (kg) | 0.033 kg |
| Toote värv | Silver |
| Tüüp | Hair clipper for pets |
| Type of battery | Accumulator |
| Võimsus | 35 W |
| Volume (m3) | 0.00349866 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adler ad 2823 hair clipper for pets hair clipper for pets silver, ad 2823, adler, juukseloikusmasinad, lemmikloomatarbed











