Adler | AD 2911 | Trimmer | Black
| All | |
| Aku tühi indikaator | No |
| Baasjaam | No |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Eritunnused | Trimmer - nose and ears trimmer Power supply: 1xAA |
| Gross depth (mm) | 51 mm |
| Gross depth master carton | 275 mm |
| Gross height (mm) | 145 mm |
| Gross height master carton | 313 mm |
| Gross weight | 0.075 kg |
| Gross width (mm) | 47 mm |
| Gross width master carton | 253 mm |
| Kaal | 45 g g |
| Net weight | 0.069 kg |
| Net weight master carton | 3.75 kg |
| Packing quantity | 50 pc(s) |
| Palette Qty | 3950 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 6.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product name | AD 2911 |
| Tare weight (kg) | 0.006 kg |
| Tare weight master carton | 0.218 kg |
| TI weight (kg) | 0.033 kg |
| Toite tüüp | 1 x AA |
| Toiteallikas | 1 x AA W |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Trimmer |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.000347565 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adler ad 2911 trimmer black, ad 2911, adler, juukseloikusmasinad
















