Braun Body Groomer | BG3340 | Cordless | Black/Grey
| All | |
| Aku tühi indikaator | No |
| Akutehnoloogia | NiMH |
| Baasjaam | No |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 137.00 mm |
| Gross height (mm) | 282.00 mm |
| Gross weight | 0.41 kg |
| Gross width (mm) | 57.00 mm |
| Juhtmevaba | Yes |
| Laadimisaeg | 8 h |
| Lisatallad | Fixed comb with 1 mm and 3 mm |
| Maksimaalne juuksepikkus | N/A mm |
| Minimaalne juuksepikkus | N/A mm |
| Net weight | 0.25 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 392 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 157.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Producer | Braun |
| Producer product family | Body Groomer |
| Producer product name | BG3340 |
| Taaslaetav | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Tööaeg (max) | 80 min |
| Toote värv | Black/Grey |
| Tüüp | Cordless |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: braun body groomer bg3340 cordless blackgrey, bg3340, braun, juukseloikusmasinad






