Camry Premium Hair Clipper CR 2835g Cordless, Gold
| All | |
| Aku tühi indikaator | Yes |
| Akutehnoloogia | Lithium |
| Baasjaam | No |
| Bruto Sügavus (mm) | 115.00 mm |
| Brutokaal | 0.78 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 75.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 225.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | LCD display |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 445 mm |
| Gross height master carton | 227 mm |
| Gross width master carton | 193 mm |
| Kiiruste arv | 2 |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Laadimisaeg | 2.5 h |
| Lisade/kammide arv | 8 |
| Lisatallad | 1.5, 3, 4.5, 6, 9, 12, 15, 18 mm |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Muud funktsioonid | Adjustable cutting length 0.8-2.0mm |
| Net weight master carton | 4.068 kg |
| Netokaal | 0.40 kg |
| Paber/Papp | 300.00 g |
| PET | 50.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 80.00 g |
| Producer product family | Premium Hair Clipper |
| Producer product name | CR 2835g |
| Puhastushari | Yes |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.38 kg |
| Taaslaetav | Yes |
| Tare weight master carton | 0.331 kg |
| Tera materjal | Ceramic |
| TI kaal (kg) | 0.10 kg |
| Tööaeg (max) | 180 min |
| Toote värv | Gold |
| Tüüp | Cordless |
| Type of battery | Accumulator |
| Võimsus | 100 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: camry premium hair clipper cr 2835g cordless, gold, cr 2835g, camry, juukseloikusmasinad







