ETA Trimmer ETA434190000 Luis Nose Hair Trimmer, Black/Red
- TootjadETA
- Mudel: ETA434190000
- Saadavus: 3
-
16€
ETA Trimmer ETA434190000 Luis Nose Hair Trimmer, Black/Red
| All | |
| Akud kaasa arvatud | No |
| Akutehnoloogia | AA type |
| Baasjaam | Yes |
| Brutokaal | 0.24 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 125.00 mm |
| Gross height (mm) | 75.00 mm |
| Gross width (mm) | 175.00 mm |
| Juhtmevaba | Yes |
| Lisade/kammide arv | 3 |
| Muud funktsioonid | Attachment for unwanted nose, ear and eyebrow hairs. Contour shaping adapter. Shaving adapter. Sharp stainless steel cutting edge. Integrated light. |
| Netokaal | 0.15 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 46.00 g |
| Plastic (No PET) | 38.00 g |
| Producer product family | Trimmer |
| Producer product name | ETA434190000 Luis |
| Puhastushari | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Tera materjal | Stainless Steel |
| Toote värv | Black/Red |
| Tüüp | Nose Hair Trimmer |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: eta trimmer eta434190000 luis nose hair trimmer, blackred, eta434190000, eta, juukseloikusmasinad







