Philips | Hair Clipper | HC3510/15 Series 3000 | Corded | Number of length steps 13 | Step precise 2 mm | Black
- TootjadPhilips
- Mudel: HC3510/15
- Saadavus: 4
-
27€
Philips | Hair Clipper | HC3510/15 Series 3000 | Corded | Number of length steps 13 | Step precise 2 mm | Black
| All | |
| Aku tühi indikaator | No |
| Akutehnoloogia | Built-in rechargeable battery |
| Baasjaam | No |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 70.00 mm |
| Gross depth master carton | 290.00 mm |
| Gross height (mm) | 227.00 mm |
| Gross height master carton | 230 mm |
| Gross weight | 0.40 kg |
| Gross width (mm) | 142.00 mm |
| Gross width master carton | 150.00 mm |
| Iseterituvad roostevabast terasest terad | Yes |
| Juhtmevaba | No |
| Laadimisalus | No |
| Lisatallad | Adjustable hair comb, Additional adjustable beard comb |
| Maksimaalne juuksepikkus | 23 mm |
| Minimaalne juuksepikkus | 0.5 mm |
| Muud funktsioonid | Comfortable and ergonomic handle No need to apply oil Washable blades |
| Net weight | 0.29 kg |
| Net weight master carton | 1.232 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 766 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Pikkusasendite arv | 13 |
| Pikkuste täpsus | 2 mm |
| Pinge | 100 240 V |
| Plastic (No PET) | 9.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Hair Clipper |
| Producer product name | HC3510/15 Series 3000 |
| Puhastushari | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| Tare weight master carton | 0.17 kg |
| TI weight (kg) | 0.035 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Corded |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |














