Philips | Hair trimmer, Face and Body | QP6652/61 OneBlade Pro 360 | Cordless | Wet & Dry | Number of length steps 20 | Grey/Bla
- TootjadPhilips
- Mudel: QP6652/61
- Saadavus: 5
-
95€
Philips | Hair trimmer, Face and Body | QP6652/61 OneBlade Pro 360 | Cordless | Wet & Dry | Number of length steps 20 | Grey/Black
| All | |
| Aku tühi indikaator | Yes |
| Akutehnoloogia | Lithium-ion |
| Baasjaam | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 260.00 mm |
| Gross weight | 0.41 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Hoiutasku | Yes |
| Juhtmevaba | Yes |
| Laadimisaeg | 1 h |
| Maksimaalne juuksepikkus | 10 mm |
| Märg ja kuiv | Yes |
| Minimaalne juuksepikkus | 0.4 mm |
| Muud funktsioonid | Comfortable and ergonomic handle Digital LED display |
| Net weight | 0.36 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 208 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 45 g |
| Pikkusasendite arv | 20 |
| Plastic (No PET) | 5 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Hair trimmer, Face and Body |
| Producer product name | QP6652/61 OneBlade Pro 360 |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| TI weight (kg) | 0.033 kg |
| Tööaeg (max) | 120 min |
| Toote värv | Grey/Black |
| Tüüp | Cordless |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |









