Rowenta TN1400F0 Number of length steps 19 Black, White
- TootjadRowenta
- Mudel: TN1400F0
- Saadavus: 5
-
25€
Rowenta TN1400F0 Number of length steps 19 Black, White
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross weight | 0.38 kg |
| Kaal | 153 g |
| Kiiruste arv | 1 |
| Laadimisaeg | 8 h |
| LED-indikaatorid | Charging |
| Maksimaalne juuksepikkus | 3 mm |
| Minimaalne juuksepikkus | 3 mm |
| Mootori tüüp | DC |
| Net weight | 0.30 kg |
| Paper/Pasteboard | 72 g |
| Pikkusasendite arv | 19 |
| Plastic (No PET) | 8 g |
| Producer | Rowenta |
| Producer product name | TN1400F0 |
| Sisendpinge | 100 - 240 V |
| Taaslaetav | Yes |
| Tera materjal | Stainless steel |
| TI weight (kg) | 0.033 kg |
| Toiteallikas | AC/Battery |
| Tööaeg (max) | 40 min |
| Toote värv | Black, White |
| Type of battery | Accumulator |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: rowenta tn1400f0 number of length steps 19 black, white, tn1400f0, rowenta, juukseloikusmasinad

