Rowenta TN8961F4 Multistyle 9 in 1 Grooming Kit, White | Rowenta
- TootjadRowenta
- Mudel: TN8961F4
- Saadavus: 5
-
37€
Rowenta TN8961F4 Multistyle 9 in 1 Grooming Kit, White | Rowenta
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 170.00 mm |
| Gross height (mm) | 220.00 mm |
| Gross weight | 0.50 kg |
| Gross width (mm) | 50.00 mm |
| Net weight | 0.45 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 462 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 41.60 g |
| Plastic (No PET) | 10.40 g |
| Producer | Rowenta |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| TI weight (kg) | 0.033 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: rowenta tn8961f4 multistyle 9 in 1 grooming kit, white rowenta, tn8961f4, rowenta, juukseloikusmasinad







