Tristar Step precise 3 - 12 mm, Hair trimmer, TR-2561
| All | |
| Aku laetuse indikaator | No |
| Bruto Sügavus (mm) | 180 mm |
| Brutokaal | 0.504 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 215 mm |
| Brutolaius (mm) | 60 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 375 mm |
| Gross height master carton | 390 mm |
| Gross width master carton | 240 mm |
| Juhtmevaba | No |
| Kogus pakendis | 12 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.002322 m |
| Net weight master carton | 6.048 kg |
| Netokaal | 0.35 kg |
| Paber/Papp | 152.00 g |
| Pikkuste täpsus | 3 - 12 mm |
| Plastik (ilma PET-ita) | 2.00 g |
| Puhastushari | Yes |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.154 kg |
| Tare weight master carton | 0.597 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Hairdressers scissors. Number of comb attachments - 4. Lubricating oil. |
| Tera materjal | Stainless steel |
| Toote värv | Black/ stainless steel |
| Tooteperekond | TR-2561 |
| Tüüp | Hair trimmer |
| Veekindel | No |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: tristar step precise 3 - 12 mm, hair trimmer, tr-2561, tristar, juukseloikusmasinad





