Xiaomi | Hair Clipper 2 EU | BHR8998EU | Cordless and corded | Number of length steps 19 | Gray
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR8998EU
- Saadavus: 5
-
47€
Xiaomi | Hair Clipper 2 EU | BHR8998EU | Cordless and corded | Number of length steps 19 | Gray
| All | |
| Aku tühi indikaator | Yes |
| Akutehnoloogia | Lithium Ion |
| Baasjaam | No |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 195.00 mm |
| Gross height (mm) | 198.00 mm |
| Gross weight | 1.23 kg |
| Gross width (mm) | 57.00 mm |
| Juhtmevaba | Yes |
| Laadimisaeg | 2.5 h |
| Maksimaalne juuksepikkus | 28 mm |
| Minimaalne juuksepikkus | 0.5 mm |
| Net weight | 0.71 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 785 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Pikkusasendite arv | 19 |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product family | Hair Clipper 2 EU |
| Producer product name | BHR8998EU |
| Taaslaetav | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.52 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Tööaeg (max) | 180 min |
| Toote värv | Gray |
| Tüüp | Cordless and corded |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: xiaomi hair clipper 2 eu bhr8998eu cordless and corded number of length steps 19 gray, bhr8998eu, xiaomi, juukseloikusmasinad







