Adler Hair Straightener AD 2321 Warranty 24 month(s), Ceramic heating system, Display LCD, Temperature (min) 140 C, Temperature
- TootjadAdler
- Mudel: AD 2321
- Saadavus: 5
-
17€
Adler Hair Straightener AD 2321 Warranty 24 month(s), Ceramic heating system, Display LCD, Temperature (min) 140 °C, Temperature (max) 220 °C, 45 W, Pearl White
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 320 mm |
| Brutokaal | 0.46 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 85 mm |
| Brutolaius (mm) | 50 mm |
| Ekraan | LCD |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 360 mm |
| Gross height master carton | 175 mm |
| Gross width master carton | 340 mm |
| Ioonfunktsioon | No |
| Kaabli pikkus | 1.83 m |
| Keraamiline kuumutussüsteem | Yes |
| Kogus pakendis | 12 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00136 m |
| Muud funktsioonid | Hanging plates - safe straightening of the hair thanks to the separation of the heating element from the housing 5 heat settings: 140 C, 160 C, 180 C, 200 C, 220 C |
| Net weight master carton | 5.52 kg |
| Netokaal | 0.29 kg |
| Paber/Papp | 100.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastik (ilma PET-ita) | 70.00 g |
| Pöörlev juhe | Yes |
| Producer product family | Hair Straightener |
| Producer product name | AD 2321 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Soojenemisaeg | N/A s |
| Taara kaal (kg) | 0.17 kg |
| Tare weight master carton | 0.364 kg |
| Temperatuur (maksimaalne) | 220 C |
| Temperatuur (min) | 140 C |
| Toote värv | Pearl White |
| Tüüp | Hair Straightener |
| Valmisoleku indikaator | No |
| Võimsus | 45 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: adler hair straightener ad 2321 warranty 24 months, ceramic heating system, display lcd, temperature min 140 c, temperature, ad 2321, adler, juuksesirgendajad






