ETA Hair Straightener and Curler | ETA132390000 Fenit Exclusive 2-in-1 | Ceramic heating system | Temperature (min) 140 C | Temp
- TootjadETA
- Mudel: ETA132390000
- Saadavus: 5
-
39€
ETA Hair Straightener and Curler | ETA132390000 Fenité Exclusive 2-in-1 | Ceramic heating system | Temperature (min) 140 °C | Temperature (max) 200 °C | Number of heating levels 5 | 1700 W | Grey/Pink
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 18.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross weight | 1.10 kg |
| Gross width (mm) | 381.00 mm |
| Ioonfunktsioon | No |
| Kaabli pikkus | 1.8 m |
| Keraamiline kuumutussüsteem | Yes |
| Net weight | 0.48 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 909 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 605.00 g |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Hair Straightener and Curler |
| Producer product name | ETA132390000 Fenit Exclusive 2-in-1 |
| Soojendustasemete arv | 5 |
| Soojenemisaeg | N/A s |
| Tare weight (kg) | 0.62 kg |
| Temperatuur (maksimaalne) | 200 C |
| Temperatuur (min) | 140 C |
| Toote värv | Grey/Pink |
| Valmisoleku indikaator | No |
| Võimsus | 1700 W |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: eta hair straightener and curler eta132390000 fenit exclusive 2-in-1 ceramic heating system temperature min 140 c temp, eta132390000, eta, juuksesirgendajad







