GA.MA Barber Style Beard Straightener | GIB4005 | Ceramic heating system | Temperature (max) 165 C | Black/Silver
- TootjadGA.MA
- Mudel: GIB4005
- Saadavus: 1
-
22€
GA.MA Barber Style Beard Straightener | GIB4005 | Ceramic heating system | Temperature (max) 165 °C | Black/Silver
| All | |
| Automaatne väljalülitus | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 50.00 mm |
| Gross height (mm) | 260.00 mm |
| Gross weight | 0.27 kg |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Ioonfunktsioon | No |
| Keraamiline kuumutussüsteem | Yes |
| Net weight | 0.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1662 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 67.00 g |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Producer | GA.MA |
| Producer product family | Barber Style Beard Straightener |
| Producer product name | GIB4005 |
| Soojenemisaeg | N/A s |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Temperatuur (maksimaalne) | 165 C |
| Toote värv | Black/Silver |
| Valmisoleku indikaator | No |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



