Philips | Hair Straitghtener | BHS520/00 | Warranty 24 month(s) | Ceramic heating system | Ionic function | Display LED | Temper
- TootjadPhilips
- Mudel: BHS520/00
- Saadavus: 1
-
59€
Philips | Hair Straitghtener | BHS520/00 | Warranty 24 month(s) | Ceramic heating system | Ionic function | Display LED | Temperature (max) 230 °C | Number of heating levels 12 | Pale Blue
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Ekraan | LED |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross depth master carton | 370 mm |
| Gross height (mm) | 95.00 mm |
| Gross height master carton | 220 mm |
| Gross weight | 0.69 kg |
| Gross width (mm) | 370.00 mm |
| Gross width master carton | 245 mm |
| Ioonfunktsioon | Yes |
| Kaabli pikkus | 1.8 m |
| Keraamiline kuumutussüsteem | Yes |
| Net weight | 0.49 kg |
| Net weight master carton | 3.6 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 410 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 0.20 g |
| Plastic (No PET) | 42.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Hair Straitghtener |
| Producer product name | BHS520/00 |
| Riputusaas | Yes |
| Soojendustasemete arv | 12 |
| Soojenemisaeg | 30 s |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Tare weight master carton | 0.339 kg |
| Temperatuur (maksimaalne) | 230 C |
| Toote värv | Pale Blue |
| Valmisoleku indikaator | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: philips hair straitghtener bhs52000 warranty 24 months ceramic heating system ionic function display led temper, bhs52000, philips, juuksesirgendajad









