Rowenta Hair Straightener | SF4633F0 Express Shine | Ceramic heating system | Ionic function | Temperature (max) 210 C | Number
- TootjadRowenta
- Mudel: SF4633F0
- Saadavus: 5
-
50€
Rowenta Hair Straightener | SF4633F0 Express Shine | Ceramic heating system | Ionic function | Temperature (max) 210 °C | Number of heating levels 8 | Beige
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 335.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross weight | 0.68 kg |
| Gross width (mm) | 105.00 mm |
| Ioonfunktsioon | Yes |
| Keraamiline kuumutussüsteem | Yes |
| Muud funktsioonid | Argan-Oil Infuser, Ceramic Plates and Ionic Effect |
| Net weight | 0.48 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 819 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 191.00 g |
| Plastic (No PET) | 9.00 g |
| Producer | Rowenta |
| Producer product family | Hair Straightener |
| Producer product name | SF4633F0 Express Shine |
| Soojendustasemete arv | 8 |
| Soojenemisaeg | 30 s |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Temperatuur (maksimaalne) | 210 C |
| Toote värv | Beige |
| Valmisoleku indikaator | No |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







