Adler Bathroom Scale | AD 8188 | Maximum weight (capacity) 180 kg | Accuracy 100 g | White
- TootjadAdler
- Mudel: AD 8188
- Saadavus: 4
-
12€
Adler Bathroom Scale | AD 8188 | Maximum weight (capacity) 180 kg | Accuracy 100 g | White
| All | |
| Aku pinge | 3x 1.5V |
| Aku tüüp | AAA |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | LED |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross weight | 1.30 kg |
| Gross width (mm) | 310.00 mm |
| Kehamassiindeksi (KMI) mõõtmine | No |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 180 kg |
| Mälufunktsioon | No |
| Materjal | Tempered glass |
| Mõõteühik | kg, lb |
| Net weight | 1.21 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 619 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 72.00 g |
| Plastic (No PET) | 18.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Bathroom Scale |
| Producer product name | AD 8188 |
| Täpsus | 100 g |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| TI weight (kg) | 0.007 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




