Adler | Smart Bathroom Scale | AD 8186b | Maximum weight (capacity) 180 kg | Accuracy 100 g | Body Mass Index (BMI) measuring |
- TootjadAdler
- Mudel: AD 8186b
- Saadavus: 5
-
20€
Adler | Smart Bathroom Scale | AD 8186b | Maximum weight (capacity) 180 kg | Accuracy 100 g | Body Mass Index (BMI) measuring | Black
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | LED |
| Embeeded battery | Yes |
| Eritunnused | Bluetooth 4.2 Tempered Glass Platform: 6 mm Overload/Low Battery Indicator |
| Gross depth (mm) | 330.00 mm |
| Gross height (mm) | 45.00 mm |
| Gross weight | 1.74 kg |
| Gross width (mm) | 310.00 mm |
| Kasutajate arv | 10 kasutaja(id) |
| Keha rasvaprotsendi analüüs | Yes |
| Kehamassiindeks | Yes |
| Kehamassiindeksi (KMI) mõõtmine | Yes |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 180 kg |
| Mälufunktsioon | Yes |
| Mitme kasutaja tugi | Yes |
| Mõõteühik | kg, lb, st |
| Net weight | 1.35 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 188 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 360.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Smart Bathroom Scale |
| Producer product name | AD 8186b |
| Täpsus | 100 g |
| Tare weight (kg) | 0.39 kg |
| TI weight (kg) | 0.008 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |










