Caso | Scale | BodyEnergy Fit | Maximum weight (capacity) 150 kg | Accuracy 100 g | White
- TootjadCaso
- Mudel: 03417
- Saadavus: 2
-
36€
Caso | Scale | BodyEnergy Fit | Maximum weight (capacity) 150 kg | Accuracy 100 g | White
| All | |
| Ekraan | LCD |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 280 mm |
| Gross height (mm) | 65 mm |
| Gross weight | 1.76 kg |
| Gross width (mm) | 340 mm |
| Kehamassiindeksi (KMI) mõõtmine | No |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 150 kg |
| Mälufunktsioon | No |
| Materjal | Glass |
| Net weight | 1.36 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 140 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 380 g |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Producer | Caso |
| Producer product family | Scale |
| Producer product name | BodyEnergy Fit |
| Täpsus | 100 g |
| Tare weight (kg) | 0.4 kg |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.006188 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






