ETA | Personal Scale | ETA878090000 | Maximum weight (capacity) 180 kg | Accuracy 100 g | White
- TootjadETA
- Mudel: ETA878090000
- Saadavus: 2
-
20€
ETA | Personal Scale | ETA878090000 | Maximum weight (capacity) 180 kg | Accuracy 100 g | White
| All | |
| Aku tüüp | AAA |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | LED |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 330 mm |
| Gross depth master carton | 410 mm |
| Gross height (mm) | 45 mm |
| Gross height master carton | 390 mm |
| Gross weight | 1.84 kg |
| Gross width (mm) | 340 mm |
| Gross width master carton | 370 mm |
| Kehamassiindeksi (KMI) mõõtmine | No |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 180 kg |
| Mälufunktsioon | No |
| Mõõteühik | kg, lb, st |
| Muud funktsioonid | Overload indicator, low battery indicator 6 mm safety glass |
| Net weight | 1.58 kg |
| Net weight master carton | 24 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 482 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 243 g |
| PET | 90 g |
| Plastic (No PET) | 17 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Personal Scale |
| Producer product name | ETA878090000 |
| Täpsus | 100 g |
| Tare other | 54.50 g |
| Tare weight (kg) | 0.26 kg |
| Tare weight master carton | 1.006 kg |
| TI weight (kg) | 0.006 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.005049 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: eta personal scale eta878090000 maximum weight capacity 180 kg accuracy 100 g white, eta878090000, eta, kaalud






