Tristar | Bathroom scale | WG-2419 | Maximum weight (capacity) 150 kg | Accuracy 100 g | White
- TootjadTristar
- Mudel: WG-2419
- Saadavus: 5
-
14€
Tristar | Bathroom scale | WG-2419 | Maximum weight (capacity) 150 kg | Accuracy 100 g | White
| All | |
| Aku tüüp | Batteries included 1 x CR2032 |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 312 mm |
| Gross depth master carton | 330 mm |
| Gross height (mm) | 310 mm |
| Gross height master carton | 320 mm |
| Gross weight | 1.45 kg |
| Gross width (mm) | 30 mm |
| Gross width master carton | 145 mm |
| Kergestiloetav ekraan | Yes |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 150 kg |
| Mälufunktsioon | No |
| Mitme kasutaja tugi | Yes |
| Mõõteühik | Change-over switch: kg/lb |
| Net weight | 1.4 kg |
| Net weight master carton | 6.72 kg |
| Packing quantity | 4 pc(s) |
| Palette Qty | 448 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 41 g |
| Plastic (No PET) | 9 g |
| Producer | Tristar |
| Producer product family | Bathroom scale |
| Producer product name | WG-2419 |
| Täpsus | 100 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Tare weight master carton | 0.26 kg |
| TI weight (kg) | 0.002 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.0029016 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







