Tristar Personal Scale | WG-2442 | Maximum weight (capacity) 150 kg | Accuracy 100 g | Body Mass Index (BMI) measuring | Black
- TootjadTristar
- Mudel: WG-2442
- Saadavus: 5
-
20€
Tristar Personal Scale | WG-2442 | Maximum weight (capacity) 150 kg | Accuracy 100 g | Body Mass Index (BMI) measuring | Black
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | LCD |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 310.00 mm |
| Gross height (mm) | 310.00 mm |
| Gross weight | 1.55 kg |
| Gross width (mm) | 30.00 mm |
| Kehamassiindeksi (KMI) mõõtmine | Yes |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 150 kg |
| Mälufunktsioon | No |
| Net weight | 1.45 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 599 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 95.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Producer | Tristar |
| Producer product family | Personal Scale |
| Producer product name | WG-2442 |
| Täpsus | 100 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.12 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: tristar personal scale wg-2442 maximum weight capacity 150 kg accuracy 100 g body mass index bmi measuring black, wg-2442, tristar, kaalud





