ETA Curler | ETA532190010 FENIT | Ion conditioning | Number of heating levels 2 | 1000 W | Black
- TootjadETA
- Mudel: ETA532190010
- Saadavus: 5
-
35€
ETA Curler | ETA532190010 FENITÉ | Ion conditioning | Number of heating levels 2 | 1000 W | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 120 mm |
| Gross weight | 1.04 kg |
| Gross width (mm) | 275.00 mm |
| Ioontöötlus | Yes |
| Juhtme pikkus | 1.75 m |
| Juuksehoolduse aksessuaarid | Round brush 21 mm Round brush 50 mm Wavy attachment with a diameter of 33 mm Curling iron with tongs Flat brush Concentrator |
| Net weight | 0.84 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 342 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 188 g |
| Plastic (No PET) | 12 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Curler |
| Producer product name | ETA532190010 FENIT |
| Soojendustasemete arv | 2 |
| Tare weight (kg) | 0.2 kg |
| Tasku | Yes |
| Toote värv | Black |
| Valmisoleku indikaator | No |
| Võimsus | 1000 W |
| Volume (m3) | 0.00528 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: eta curler eta532190010 fenit ion conditioning number of heating levels 2 1000 w black, eta532190010, eta, lokitangid












