ETA | Mini Massage Gun | ETA166090000 | Number of power levels 5 | Black
- TootjadETA
- Mudel: ETA166090000
- Saadavus: 5
-
45€
ETA | Mini Massage Gun | ETA166090000 | Number of power levels 5 | Black
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 65 mm |
| Gross height (mm) | 205 mm |
| Gross weight | 0.84 kg |
| Gross width (mm) | 210 mm |
| Infrapunasoojus | No |
| Kõrgus | 14 cm |
| Laius | 17.5 cm |
| Mullide funktsioon | No |
| Muud funktsioonid | 4 massage heads: Round head gentle massage of larger areas, such as hands, calves, back, hips Conical head targeted intensive massage of specific places, e.g. palms, joints or feet Forked head - ideal for intensive neck, spine and Achilles tendon massage |
| Net weight | 0.72 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 582 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 110 g |
| PET | 3 g |
| Pistikute arv | 4 |
| Plastic (No PET) | 7 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Mini Massage Gun |
| Producer product name | ETA166090000 |
| Programmide arv | N/A |
| Soojashoiurežiim | No |
| Soojendusfunktsioon | No |
| Sügavus | 5 cm |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| TI weight (kg) | 0.09 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Massager |
| Type of battery | Accumulator |
| Võimsusastete arv | 5 |
| Volume (m3) | 0.00279825 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





