Braun 96M Shaver Replacement Head Series 9 Pro+, Silver
- TootjadBraun
- Mudel: 96M SILV S9
- Saadavus: 5
-
68€
Braun 96M Shaver Replacement Head Series 9 Pro+, Silver
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 20.00 mm |
| Gross height (mm) | 147.00 mm |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Gross width (mm) | 82.00 mm |
| Net weight | 0.02 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3584 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 6.00 g |
| Plastic (No PET) | 1.00 g |
| Producer | Braun |
| Producer product name | 96M Shaver Replacement Head Series 9 Pro+, Silver |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |

