Braun | CoolTec Combi Pack Cassette replacement head | 40B | Blue | Number of shaver heads/blades 1
- TootjadBraun
- Mudel: 40B
- Saadavus: 5
-
32€
Braun | CoolTec Combi Pack Cassette replacement head | 40B | Blue | Number of shaver heads/blades 1
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 25.00 mm |
| Gross depth master carton | 510 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross height master carton | 245 mm |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Gross width master carton | 325 mm |
| Net weight | 0.02 kg |
| Net weight master carton | 3.3 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5400 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4 g |
| PET | 1 g |
| Plastic (No PET) | 1 g |
| Producer | Braun |
| Producer product family | CoolTec Combi Pack Cassette replacement head |
| Producer product name | 40B |
| Raseerimispeade/terade arv | 1 |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Tare weight master carton | 0.406 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Blue |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: braun cooltec combi pack cassette replacement head 40b blue number of shaver headsblades 1, 40b, braun, pardlid




