Braun Shaver | 9600s Series 9 PRO | Operating time (max) 60 min | Wet & Dry | Lithium Ion | Black
- TootjadBraun
- Mudel: 9600s
- Saadavus: 2
-
330€
Braun Shaver | 9600s Series 9 PRO | Operating time (max) 60 min | Wet & Dry | Lithium Ion | Black
| All | |
| Akutehnoloogia | Lithium Ion |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 105.00 mm |
| Gross height (mm) | 247.00 mm |
| Gross weight | 0.63 kg |
| Gross width (mm) | 105.00 mm |
| Juhtmevaba | Yes |
| Kiirlaadimine | Yes |
| Laadimisaeg | 1 h |
| Laadimisalus | No |
| Märg ja kuiv | Yes |
| Muud funktsioonid | Precision ProTrimmer Adjusts power to beard density Ultra thin precision blade 40 head adaption Performance assistant display |
| Net weight | 0.38 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 317 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 225.00 g |
| Pestav | No |
| Pinge | 100-240 V |
| Plastic (No PET) | 25.00 g |
| Producer | Braun |
| Producer product family | Shaver |
| Producer product name | 9600s Series 9 PRO |
| Puhastushari | Yes |
| Reisitasku | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Tööaeg (max) | 60 min |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Veekindel | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







