Braun Shave&Style Shaver | 3000BT Series 3 | Operating time (max) 45 min | NiMH | Black
- TootjadBraun
- Mudel: 3000BT
- Saadavus: 1
-
92€
Braun Shave&Style Shaver | 3000BT Series 3 | Operating time (max) 45 min | NiMH | Black
| All | |
| Akutehnoloogia | NiMH |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 233.00 mm |
| Gross height (mm) | 215.00 mm |
| Gross weight | 0.52 kg |
| Gross width (mm) | 182.00 mm |
| Juhtmevaba | Yes |
| Kiirlaadimine | Yes |
| Laadimisaeg | N/A h |
| Märg ja kuiv | No |
| Net weight | 0.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 95 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 110.00 g |
| Pestav | Yes |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Braun |
| Producer product family | Shave&Style Shaver |
| Producer product name | 3000BT Series 3 |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Tööaeg (max) | 45 min |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |











