ETA | ETA135490000 Cosmetic LED Mirror 2 in 1 | 20 cm | White
- TootjadETA
- Mudel: ETA135490000
- Saadavus: 1
-
34€
ETA | ETA135490000 Cosmetic LED Mirror 2 in 1 | 20 cm | White
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 60 mm |
| Gross height (mm) | 240 mm |
| Gross weight | 0.68 kg |
| Gross width (mm) | 230.00 mm |
| Height | 32 cm |
| Läbimõõt | 20 cm |
| Muud funktsioonid | Three types of lighting (3000-6500 K) Possibility of tilting 0-45 Lighting intensity setting |
| Net weight | 0.49 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 291 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 144 g |
| PET | 45 g |
| Pinge | 3.7 V |
| Plastic (No PET) | 1 g |
| Producer | ETA |
| Tare weight (kg) | 0.19 kg |
| TI weight (kg) | 0.033 kg |
| Toite tüüp | Li-Pol |
| Toote nimetus | ETA135490000 Cosmetic LED Mirror 2 in 1 |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.003312 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |









