Adler Super Soft Electric Heating Pad | AD 7444 | Number of heating levels 2 | Number of persons 1 | Washable | Remote control |
- TootjadAdler
- Mudel: AD 7444
- Saadavus: 1
-
17€
Adler Super Soft Electric Heating Pad | AD 7444 | Number of heating levels 2 | Number of persons 1 | Washable | Remote control | 80 W | Pink
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 105.00 mm |
| Gross height (mm) | 360.00 mm |
| Gross weight | 1.47 kg |
| Gross width (mm) | 365.00 mm |
| Infrapunasoojus | No |
| Inimeste arv | 1 |
| Laius | 38 cm |
| Massaažifunktsioon | No |
| Massaažihari | No |
| Massaažipall | No |
| Muud funktsioonid | Soothing power for your joints, nerves and muscle Recommended when treating arthritis and rheumatism symptoms Sooths neuralgias and relaxes muscles, improves blood circulation |
| Net weight | 0.55 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 63 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 905.00 g |
| Pestav | Yes |
| Pinge | 230 V |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Super Soft Electric Heating Pad |
| Producer product name | AD 7444 |
| Remote control | Yes |
| Soojendustasemete arv | 2 |
| Sügavus | 38 cm |
| Tare weight (kg) | 0.92 kg |
| Toote värv | Pink |
| Tüüp | Heating pad |
| Ülekuumenemise kaitse | Yes |
| Võimsus | 80 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








