Duux Mellow Heated Seat Pad, 40 x 110 cm | DXLV60 | Number of heating levels 3 | Number of persons 1 | Grey
- TootjadDuux
- Mudel: DXLV60
- Saadavus: 5
-
121€
Duux Mellow Heated Seat Pad, 40 x 110 cm | DXLV60 | Number of heating levels 3 | Number of persons 1 | Grey
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 252.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 0.90 kg |
| Gross width (mm) | 252.00 mm |
| Infrapunasoojus | No |
| Inimeste arv | 1 |
| Massaažifunktsioon | No |
| Muud funktsioonid | Water-repellent fleece cover protects against spills and splashes Advanced graphene heating element for fast, even heat Up to 6 hours of wireless use thanks to the powerful 10,000mAh battery Built-in controls with 3 heat settings for your ideal temperatur |
| Net weight | 0.75 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 272 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 145.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Producer | Duux |
| Producer product family | Mellow Heated Seat Pad, 40 x 110 cm |
| Producer product name | DXLV60 |
| Soojendustasemete arv | 3 |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Toote värv | Grey |
| Tüüp | Heated Seat Pad |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

















