Tristar Electrical chair blanket, 110 x 40 cm | BW-4772 | Number of heating levels 6 | Number of persons 1 | Washable | Remote c
- TootjadTristar
- Mudel: BW-4772
- Saadavus: 5
-
31€
Tristar Electrical chair blanket, 110 x 40 cm | BW-4772 | Number of heating levels 6 | Number of persons 1 | Washable | Remote control | Fleece | 100 W | Grey
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Eemaldatav kaabel | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 95.00 mm |
| Gross height (mm) | 280.00 mm |
| Gross weight | 0.90 kg |
| Gross width (mm) | 225.00 mm |
| Infrapunasoojus | No |
| Inimeste arv | 1 |
| Massaažifunktsioon | No |
| Massaažihari | No |
| Massaažipall | No |
| Materjal | Fleece |
| Muud funktsioonid | For safety, it automatically shuts off after 90 min. The anti-slip bottom and adjustable strap keep it in place, and thanks to the detachable controller, it can be machine washed. |
| Net weight | 0.75 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 289 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 143.00 g |
| Pestav | Yes |
| Pinge | 230 V |
| Plastic (No PET) | 7.00 g |
| Producer | Tristar |
| Producer product family | Electrical chair blanket, 110 x 40 cm |
| Producer product name | BW-4772 |
| Remote control | Yes |
| Soojendustasemete arv | 6 |
| Taimer | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Toote värv | Grey |
| Tüüp | Electric blanket |
| Ülekuumenemise kaitse | Yes |
| Võimsus | 100 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






