Duux Threesixty 2 Smart Fan + Heater | Fan and heater | 1800 W | Suitable for rooms up to 30 m | Matt Black
- TootjadDuux
- Mudel: DXCH30
- Saadavus: 3
-
121€
Duux Threesixty 2 Smart Fan + Heater | Fan and heater | 1800 W | Suitable for rooms up to 30 m² | Matt Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 220 mm |
| Gross height (mm) | 300 mm |
| Gross weight | 3.40 kg |
| Gross width (mm) | 220 mm |
| Kontrolli tüüp | Buttons |
| Kõrgus | 29.5 cm |
| Laius | 21.5 cm |
| Müratase | 46 dB |
| Net weight | 2.25 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 32 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Producer | Duux |
| Producer product name | Threesixty 2 Smart Fan + Heater |
| Remote control | No |
| Sobib ruumidele kuni | 30 m |
| Sügavus | 21.5 cm |
| Taimer | 1 to 24 hours |
| Tare weight (kg) | 1.15 kg |
| Toote värv | Matt Black |
| Tüüp | Fan and heater |
| Võimsus | 1800 W |
| Volume (m3) | 0.01452 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |












