Mill Invisible Smart WiFi Heater | PA1000WIFI4 | Panel Heater | 1000 W | Suitable for rooms up to 12-16 m | White | IPX4
- TootjadMill
- Mudel: PA1000WIFI4
- Saadavus: 10
-
219€
Mill Invisible Smart WiFi Heater | PA1000WIFI4 | Panel Heater | 1000 W | Suitable for rooms up to 12-16 m² | White | IPX4
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Connectivity: WiFi 2.4 Ghz (WiFi 6). Zigbee 3.0 LED Display for easy reading Fast and even distribution of heat in the whole room Low energy control Mill PID Wattage Tech Mill Predictive Heating Open Window Function Silent operation Child safety lock |
| Gross depth (mm) | 451.00 mm |
| Gross height (mm) | 121.00 mm |
| Gross weight | 6.2 kg |
| Gross width (mm) | 915.00 mm |
| IP klass | IPX4 |
| Kõrgus | 40 cm |
| Küttekeha materjal | X-aluminium high efficiency, low surface temperature (max. 72 C) |
| Laius | 85 cm |
| Net weight | 4.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 36 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1288 g |
| Plastic (No PET) | 16 g |
| Producer | Mill |
| Producer product family | Invisible Smart WiFi Heater |
| Producer product name | PA1000WIFI4 |
| Sobib ruumidele kuni | 12-16 m |
| Sügavus | 8.6 cm |
| Tare other | 96 g |
| Tare weight (kg) | 1.4 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Panel Heater |
| Võimsus | 1000 W |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: mill invisible smart wifi heater pa1000wifi4 panel heater 1000 w suitable for rooms up to 12-16 m white ipx4, pa1000wifi4, mill, kutteseadmed




