Mill Invisible Smart WiFi Heater | PA400WIFI4 | Panel Heater | 400 W | Suitable for rooms up to 4-6 m | White | IPX4
- TootjadMill
- Mudel: PA400WIFI4
- Saadavus: 5
-
174€
Mill Invisible Smart WiFi Heater | PA400WIFI4 | Panel Heater | 400 W | Suitable for rooms up to 4-6 m² | White | IPX4
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Connectivity: WiFi 2.4 Ghz (WiFi 6). Zigbee 3.0 LED Display for easy reading Fast and even distribution of heat in the whole room Low energy control Mill PID Wattage Tech Mill Predictive Heating Open Window Function Silent operation |
| Gross depth (mm) | 435 mm |
| Gross height (mm) | 125 mm |
| Gross weight | 4.2 kg |
| Gross width (mm) | 560 mm |
| IP klass | IPX4 |
| Kõrgus | 38.4 cm |
| Küttekeha materjal | X-aluminium high efficiency, low surface temperature (max. 71 C) |
| Laius | 49.2 cm |
| Net weight | 3.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 60 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 734 g |
| Plastic (No PET) | 16 g |
| Producer | Mill |
| Producer product family | Invisible Smart WiFi Heater |
| Producer product name | PA400WIFI4 |
| Sobib ruumidele kuni | 4-6 m |
| Sügavus | 8.6 cm |
| Tare other | 50 g |
| Tare weight (kg) | 0.8 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Panel Heater |
| Võimsus | 400 W |
| Volume (m3) | 0.03045 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: mill invisible smart wifi heater pa400wifi4 panel heater 400 w suitable for rooms up to 4-6 m white ipx4, pa400wifi4, mill, kutteseadmed





