Mill Invisible Smart WiFi Heater | PA700WIFI4 | Panel Heater | 700 W | Suitable for rooms up to 9-12 m | White | IPX4
- TootjadMill
- Mudel: PA700WIFI4
- Saadavus: 5
-
195€
Mill Invisible Smart WiFi Heater | PA700WIFI4 | Panel Heater | 700 W | Suitable for rooms up to 9-12 m² | White | IPX4
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Connectivity: WiFi 2.4 Ghz (WiFi 6). Zigbee 3.0 LED Display for easy reading Low energy control Mill PID Wattage Tech Mill Predictive Heating Child safety lock Silent operation Open Window Function |
| Gross depth (mm) | 450.00 mm |
| Gross height (mm) | 116.00 mm |
| Gross weight | 5.1 kg |
| Gross width (mm) | 711.00 mm |
| IP klass | IPX4 |
| Kõrgus | 40 cm |
| Küttekeha materjal | X-aluminium high efficiency, low surface temperature (max. 55 C) |
| Laius | 65 cm |
| Net weight | 3.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 40 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1074 g |
| Plastic (No PET) | 16 g |
| Producer | Mill |
| Producer product family | Invisible Smart WiFi Heater |
| Producer product name | PA700WIFI4 |
| Sobib ruumidele kuni | 9-12 m |
| Sügavus | 8.6 cm |
| Tare other | 210 g |
| Tare weight (kg) | 1.3 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Panel Heater |
| Võimsus | 700 W |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: mill invisible smart wifi heater pa700wifi4 panel heater 700 w suitable for rooms up to 9-12 m white ipx4, pa700wifi4, mill, kutteseadmed




