ETA Himalaia Aroma diffusor ETA563490000 Ultrasonic, Suitable for rooms up to 15 m , White
- TootjadETA
- Mudel: ETA563490000
- Saadavus: 5
-
58€
ETA Himalaia Aroma diffusor ETA563490000 Ultrasonic, Suitable for rooms up to 15 m², White
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 195 mm |
| Brutokaal | 2.171 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 280 mm |
| Brutolaius (mm) | 180 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 400 mm |
| Gross height master carton | 300 mm |
| Gross width master carton | 375 mm |
| Kogus pakendis | 4 pc(s) |
| Kõrgus | 21.8 cm |
| Laius | 18.70 cm |
| Maht | 0.16 ml |
| Maht (m3) | 0.009828 m |
| Muud funktsioonid | Automatic shutdown after tray runs out. Changing 7 color lighting for a pleasant relaxing atmosphere. |
| Net weight master carton | 8.684 kg |
| Netokaal | 1.671 kg |
| Paber/Papp | 500.00 g |
| Producer product family | Himalaia Aroma diffusor |
| Producer product name | ETA563490000 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Sobib ruumidele kuni | 15 m |
| Sügavus | 17.50 cm |
| Taara kaal (kg) | 0.50 kg |
| Tare weight master carton | 0.765 kg |
| TI kaal (kg) | 0.02 kg |
| Tööaeg | 360 min |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Ultrasonic |
| Type of battery | Accumulator |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: eta himalaia aroma diffusor eta563490000 ultrasonic, suitable for rooms up to 15 m, white, eta563490000, eta, lohnamasinad










