Adler | 2-in1 Air Dehumidifier and Air purifier | AD 7863 | Power 420 W | Suitable for rooms up to 140 m | Water tank capacity 6
- TootjadAdler
- Mudel: AD 7863
- Saadavus: 5
-
180€
Adler | 2-in1 Air Dehumidifier and Air purifier | AD 7863 | Power 420 W | Suitable for rooms up to 140 m³ | Water tank capacity 6.5 L | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Memory Function, Continuous Dehumidification Function, Auto Defrost Function |
| Gross depth (mm) | 240 mm |
| Gross height (mm) | 570 mm |
| Gross weight | 14.94 kg |
| Gross width (mm) | 340 mm |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5-32 C |
| Kõrgus | 57 cm |
| Laius | 34 cm |
| Net weight | 14.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 25 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 752.00 g |
| Plastic (No PET) | 188.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | 2-in1 Air Dehumidifier and Air purifier |
| Producer product name | AD 7863 |
| Sobib ruumidele suurusega kuni | 140 m |
| Sügavus | 24 cm |
| Suhteline õhuniiskus | 30-80 % |
| Tare weight (kg) | 0.94 kg |
| Toote värv | White |
| Veemahuti suurus | 6.5 L |
| Võimsus | 420 W |
| Volume (m3) | 0.046512 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








